AKTUÁLNÍ ČAS

SVÁTEK

Překladač / Translator

Czech English French German Italian Portuguese Russian Slovak Spanish Ukrainian

Náhodný obrázek

Hradba 2018

logo-hradba-a-2018-gr2.png

Hradba 2016

Hradba 2016

Přihlášení

SPOLUPRACUJEME

 

logo_hudba

 

 

 

Odběr novinek

Jste zde

Domů

21.12.2017 • Vážené vojákyně a vojáci, zaměstnankyně a zaměstnanci, vedení Ministerstva obrany a Armády České republiky Vám všem přeje příjemně strávené svátky a úspěšný nový rok 2018. S osobními přáními se připojují ministryně obrany Karla Šlechtová a náčelník Generálního štábu AČR armádní generál Josef Bečvář.

Karla Šlechtová, ministryně obrany:

 

„Hektický konec uplynulého roku se nesl ve znamení změn, jejichž součástí jsem i já sama.

Všem vojákům a zaměstnancům přejeme hezké svátky a šťastný rok 2018

Děkuji za to, že své pracovní povinnosti plníte svědomitě, doma i v zahraničních operacích. Bezpečí, jež vaše služba občanům České republiky přináší, není v dnešním světě samozřejmostí. O to více si můžeme vážit toho, že armáda je pro Čechy dlouhodobě nejdůvěryhodnější institucí.

 

 

Vojáci, státní a občanští zaměstnanci, my všichni jsme jeden tým. Proto se v příštím roce těším na naši spolupráci. Přeji vám i všem vašim nejbližším hezké Vánoce a šťastný nový rok plný zdraví a osobní i profesní spokojenosti.“

 

Armádní generál Josef Bečvář, náčelník Generálního štábu AČR:

 

 

Všem vojákům a zaměstnancům přejeme hezké svátky a šťastný rok 2018

„Rok 2017 byl pro Armádu České republiky rokem úspěšným. Konstatovat to mohu především díky odhodlání, statečnosti a profesionalitě, s níž jste přistupovali dnes a denně k plnění úkolů doma na území České republiky, při výcviku s našimi koaličními partnery i v rámci nasazení v zahraničních operacích. Daří se nám navyšovat počty vojáků z povolání i aktivních záložníků. Doplňujeme materiál a zásoby, pokračujeme v klíčových modernizačních projektech. Je před námi ještě mnoho úkolů, ale postupně doháníme dluh.

 

 

Vojáci, státní a občanští zaměstnanci, vážím si vaší práce a jsem na vás hrdý. Přeji vám všem i vašim blízkým klidné prožití nadcházejících vánočních svátků a úspěšný vstup do nového roku 2018. Všem občanům České republiky pak přeji bezpečný a stabilní rok 2018.“

Autor redakce

Převzato z Army.cz